Galerie klientów

 

 

 Czas trwania: ok. 30 minut

5 cyfrowych ujęć

5 odbitek w formacie 15×21

Cyfrowa kartka świąteczna

200 zł

Przykładowe zdjęcia z wiosennych Mini  Sesji Świątecznych

Blanka  i Kacper

Zapraszamy na Bożonarodzeniowe

Mini Sesje Świąteczne!!!

Sesje przeprowadzimy z największą starannością i dbałością o każdy szczegół. Nadamy Waszym zdjęciom świąteczną atmosferę. 

Czas trwania: ok. 30 minut

5 cyfrowych ujęć

5 odbitek w formacie 15×21

Cyfrowa kartka świąteczna

200 zł

Każde dodatkowe ujęcie: 35 zł

Terminy sesji do uzgodnienia

Jeżeli sesja odbędzie się przed 15 grudnia

zdjęcia zostaną przekazane jeszcze przed Świętami

Sesje będą się odbywać w godzinach 11-17

Zarezerwowanie terminu łączy się z wpłaceniem zaliczki 50 zł

WAŻNE INFORMACJE

1. Jedna sesja przeznaczona jest dla 1 rodziny tzn. jedna para rodziców i dzieci. Jeśli w rodzinie jest więcej niż 4 osoby polecam zapisanie się na 2 terminy pod rząd, będziemy mieć więcej czasu, aby każde dziecko miało swoje indywidualne zdjęcia. Jeśli chcecie mieć pamiątkę z przyjaciółmi, znajomymi to możemy zrobić wspólne ujęcia jeśli zapiszecie się na 2 sąsiednie terminy.

2. Panie przychodzą w makijażu, nie będzie czasu na wykonanie go w trakcie mini sesji, a zawsze zdjęcia wychodzą lepiej jeśli zmatujecie skórę podkreślicie oko, zadbacie o fryzurę. Pamiętajcie też o zadbanych paznokciach.

3. Prosimy o punktualne stawienie się na sesję, spóźnienie skutkuje tym, że wasza sesja będzie krótsza. 

4. Prosimy Was o przygotowanie stroju odpowiedniego na sesję, oraz o przybycie już przebrani do pierwszej stylizacji. Mamy do zaoferowania dwie stylizacje

*ciemną – utrzymaną w tonacji czerwono-zielono-brązowej. Do tej scenki prosimy o ubiór w pasujących kolorach: czerwonym (może być w czarno-czerwoną kratę) zielonym, złotym, beżowym, białym. Pozujemy boso lub w skarpetach z motywem świątecznym. Mogą być też szaliki, czapki i rękawice, zimowe buty lub grube skarpety, to zrobimy ujęcia takie ze sztucznym śniegiem.

 

*jasną – utrzymaną w tonacji biało-złoto-srebrnej. Do tej scenki prosimy o ubiór elegancki biały, złoty, srebrny, szary, dla dziewczynek dobry będzie też blady róż, łosoś, itp. Można też ubrać coś czerwonego. 

5. Płatności dokonujemy w dniu sesji gotówką lub kartą, można też przelewem przed sesją. Za zdjęcia dobrane dodatkowo do pakietu dopłacamy przy odbiorze.

6. Zdjęcia do wyboru otrzymacie Państwo 2-3 dni robocze po sesji. Po wybraniu ujęć gotowe odbitki wraz z płytą CD będą do odbioru max 2 tygodniach. 

Poczuj magię świąt z FotoKarmelicka

Przykładowe zdjęcia z Bożonarodzeniowych

Mini  Sesji Świątecznych

Szymek

Leon

Stefania

Jakub