Fotografia biznesowa i wizerunkowa

 Nie musisz pracować w biznesie, by mieć zapotrzebowanie na tego typu sesje. Jest to idealne zdjęcie by zaprezentować swoją osobę w najlepszej odsłonie. 

         Schludnie, elegancko i profesjonalnie.

       Kilka takich fotografii powinna mieć każda osoba, niezależnie w jakiej branży pracuje. Można takie zdjęcie użyć nie tylko do celów promocji swojej osoby, ale również jako atrakcyjne zdjęcie do dyplomu lub po prostu zdjęcie do ramki, aczkolwiek to tylko dodatek. Przede wszystkim odpowiednie ujęcie Twojej osoby będzie sprzyjać przychylności pracodawców, współpracodawców ect. W naszym obowiązku leży umiejętne uchwycenie Twojej osoby, a następnie skorygowanie niedoskonałości i poprawa atrakcyjności całej fotografii.

      Elegancki strój jest nieodzownym elementem takiego typu zdjęcia. W końcu powiedzenie „jak nas widzą, tak nas piszą” ma ogromny sens. Z Twojej strony liczymy na schludny, elegancki ubiór i odrobinę pozytywnej energii:) Resztą zajmiemy się my. Przy takiej sesji robimy większą ilość zdjęć abyś miał wybór. Proponujemy różne ustawienia ciała, tak aby wyglądało ono jak najlepiej. Oczywiście chętnie pomożemy również w wyborze, swoim obiektywnym okiem zauważymy mankamenty, ale również błysk w oku na zdjęciu, które będzie najbardziej odpowiednie.

Do każdego klienta mamy indywidualne podejście ponieważ każdy potrzebuje czegoś innego. Każda osoba ma inny gust. Staramy się dopasować do klienta i zrozumieć jego potrzeby.           

Fotografia na stronę internetową

Fotografia do aplikacji na stanowisko
Stewardessy /Stewarda

zdjęcia do dokumentów Kraków

Zdjęcie 3,5 x 4,5
(jak paszportowe)

zdjęcie całej sylwetki studyjne
na białym tle 10x15

zdjęcie całej sylwetki studyjne
na białym tle 10x15

zdjęcie całej sylwetki
w stroju nieoficjalnym
poza studiem 10x15

zdjęcie od pasa w górę
w stroju oficjalnym
10x15

zdjęcie biznesowe zdjęcie wizerunkowe, steward stewardessa linie lotnicze portret

zdjęcie od pasa w górę
w stroju nieoficjalnym
poza studiem 10x15