Portret męski

Portret to taki szczególny rodzaj fotografii, w którym staramy się ukazać fotografowaną osobę w taki sposób aby jak najbardziej oddać jej charakter. To chyba największe wyzwanie dla fotografa. Wymaga bowiem nawiązania pewnej więzi z modelem, nici porozumienia, aby zdjęcie było naturalne, ciekawe i wymowne.

man portrait

Portret w studio lub plenerze

Portret to nie tylko wykonanie fotografii, to też praca graficzna nad zdjęciem aby uzyskać zadowalający efekt końcowy. Retusz twarzy, wykonany z najwyższą starannością i zgodnie z najnowszymi technikami retuszu w programie Photoshop pozwala na pozbycie się niedoskonałości, nadanie wyrazistości spojrzeniu, poprawieniu kształtu sylwetki. Postprodukcja daje wiele możliwości a my staramy się wykorzystać je jak najlepiej. 

Sesje kobiece

Przed obiektywem kobieta może poczuć się zmysłowa i piękna. Światło potrafi wydobyć to co najbardziej warto podkreślić i ukryć to czego pokazywać nie chcemy. Warto zdecydować się na zdjęcia sensualne, robione w studio fotograficznym aby mieć pamiątkę dla siebie albo zrobić prezent ukochanej osobie.