prezent zegar twoje zdjęcie

Fotozegary Kraków

        Zapraszamy do wykonania zegara z Państwa zdjęciami. Fotozegar można zamówić u nas w Krakowie, przy ulicy karmelickiej 68a lub przez wiadomość e-mail. Oferujemy dwa typy zegarów, Zegar plexi owalny lub kwadratowy, lub zegar plastikowy.

       Grafikę na zegar można również wzbogacić o napis lub dowolny znak graficzny, logo firmy itp. Taki zegar to wspaniały prezent dla dziadków, osób bliskich,  walentynki i wiele innych okazji.

prezent zegar twoje zdjęcie

Fotoobrazy Kraków

        Zapraszamy do wykonania obrazów z Państwa zdjęć.  Fotoobraz można zamówić u nas w Krakowie, przy ulicy karmelickiej 68a lub przez wiadomość e-mail. 

       Grafikę na obraz można również wzbogacić o napis lub dowolny znak graficzny, logo firmy itp. Taki fotoobraz to wspaniały prezent.

Kalendarze ze zdjęciami Kraków

        Zapraszamy do wykonania kalendarza z Państwa zdjęciami. Kalendarz ze zdjęciami można zamówić u nas w Krakowie, przy ulicy karmelickiej 68a lub przez wiadomość e-mail. Oferujemy kalendarze 13 stronicowe (12 stron plus okładka) lub kalendarze 1-kartkowe z kalendarium na cały rok.

       W kalendarzu możemy na Państwa zlecenie zaznaczyć ważne dla Was daty, urodziny, rocznice itp. Taki kalendarz to wspaniały prezent dla dziadków, osób bliskich, na rocznicę ślubu, walentynki i wiele innych okazji.

kalendarze kraków fotokalendrze

Nadruki na odzieży Kraków

        Zapraszamy do wykonania nadruków na koszulkach, torbach, poduszkach. Koszulki z nadrukiem oraz inne produkty z nadrukiem można  zamówić u nas w Krakowie, przy ulicy karmelickiej 68a lub przez wiadomość e-mail.

       Oferujemy koszulki w dowolnych kolorach i rozmiarach unisex i damskie. Nadruk wykonujemy w różnych technologiach, fleksem, flokiem, sublimacją.

Takie koszulki, torby, poszewki  to wspaniały prezent dla dziadków, osób bliskich, na rocznicę ślubu, walentynki i wiele innych okazji.